W drodze Wypożyczalnia namiotów
Czas pobytu:
Uwaga! Doba namiotowo-campowa liczona jest od godziny 6:00 w dniu przyjazdu do godziny 21:00 w dniu wyjazdu,
np. 1. Jeżeli przyjedziesz w piątek 12.07 o godzinie 8 i wyjeżdżasz 21.07 o godzinie 14 (wzorcowy pobyt campowy) to Twój pobyt trwa 9 dni.
np. 2. Jeżeli przyjeżdżasz w piątek 12.07 o godzinie 3 rano, i wyjeżdżasz 21.07 po godzinie 21, to Twój pobyt trwa 11 dni.
np. 3. Jeżeli przyjeżdżasz tylko na weekendy zrób rezerwację na całość campu i wpisz odpowiednią liczbę nocy na Campie w wierszu uczestnika (zgodnie z dobą namiotowo-campową).
Data Przyjazdu:
Data wyjazdu:
Ilość dni:

Uczestnicy (zacznij od osoby, z którą będzie się można skontaktować):


Uwaga! Należy dodać co najmniej jednego uczestnika.

Miejsce:
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Wysłanie maila nie gwarantuje rezerwacji. Opłatę za nocleg w budynku reguluje się bezpośrednio z ośrodkiem. Koszt: 25 zł/doba. Rezerwacji dokonuje się pod numerem tel. 22 313 14 32. Email: kancelaria@adwent.pl
Uwaga! Jeżeli mieszkasz poza ośrodkiem i dojeżdżasz samochodem to musisz wybrać opcję parkingową.

Dodatki:
Uwaga! Opłata za prąd wynosi 10zł/dobę (bez licznika) lub 1zł/kWh (z własnym licznikiem zużycia energii elektrycznej) i jest rozliczana na koniec pobytu bezpośrednio z przedstawicielem ośrodka. Powyższa opcja pełni jedynie charakter informacyjny i nie ma wpływu na bieżącą kalkulację.
Ilość zwierząt:

Uwagi:
Dane kontaktowe:
@
Uwaga! Email i telefon są obowiązkowe w celu dokonania rezerwacji.
Uwaga! Jeśli po dokonaniu rezerwacji nie otrzymasz emaila z potwierdzeniem w ciągu 30 minut [sprawdź wszystkie foldery], ponów rezerwację.

Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować na adres: camp@adwentysci.org
Szczegółowy informator Campu
Regulamin Campu

Rachunek:

Nazwa Cena Ilość Rabat Wartość
Suma: